Szczepienie 1,5-rocznej córki po przebytej chorobie

Witam.Moja córeczka która ma 1,5 roczku chorowała ostatnio na gardło miała temp ponad 39 stopni i dostała antybiotyk ceclor który tydzień temu skończyła brać ma mieć teraz szczepienie z kalandarza szczepień i pani doktor kazała mi już na nie przyjść 4 marca stad tez moje pytanie czy to nie za wczesnie na szczepienie po dopiero co przebytej chorobie??

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie ma przeciwskazań do szczepienia, jeśli dziecko przebyło infekcję. Pozdrawiam