Szczepienie 5-latka a gorączka

Wczoraj szczepiłem córkę przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi (szczepienie 5 latka). Dziś córka skarży się na bóle - najpierw bolała ją lewa ręka, lewa noga, głowa, a teraz lewe ucho. Ma nieznacznie podwyższona temperaturę. Czy to są normalne objawy po tym szczepieniu? Pozdrawiam

Mogą takie być ale nigdy nie można wykluczyć że była zaszczepiona w okresie wykluwania się choroby. Na razie leczenie objawowe (ibuprom,krople do ucha ). Jeśli objawy nie ustąpią przez następne 2-3dni to do lekarza. Chyba że znaczne nasilenie dolegliwości to wcześniej