Szczepienie 7,5-tygodniowego dziecka na polio

Witam, Moje dziecko 7,5tyg było szczepione wczoraj na polio (5w1). Na weekend planujemy jechać do rodziny i tam dziecko (6lat) było dziś szczepione żywą szczepionką na polio. Czy bezpieczny jest dla naszego dziecka taki wyjazd, czy lepiej go przełożyć?

Aleksander Ropielewski

Nie ma konieczości przekładania wyjazdu. Prosze uważnie obserwować reakcje dziecka.