Szczepienie dziecka na rotawirusy

Szczepiłam małego na rotawirusy pierwszą dawką jak miał kilka tygodni, ale to było przesunięte w czasie bo mały chorował. I teraz znowu choruje- przeziębienie-kaszel katar zielony-i nie możemy już podać drugiej dawki- bo już za późno-można tylko do 24 tygodnia, który minął kilka dni temu. Czy jakoś to mu zaszkodzi?

Lek. Tomasz Budlewski

zaszkodzić nie, tylko tyle że uznaje się za niepełne szczepienie.