Szczepienie i gorączka u 3,5-miesięcznego dziecka

Dwa dni temu byłam na szczepieniu z moim 3,5 miesięcznym synkiem po szczepieniu miał gorączkę ale po podaniu leku przeszła, szczepienie było w lewą nóżkę miał przez to delikatną opuchliznę pani doktor poleciła na to maść altacet i opuchlizna zniknęła. Synek zawsze spał na plecach ale od wczoraj kiedy położę go na plecy to zaczyna płakać jakby go bolały. Zasypia teraz spokojnie tylko na boczku co mu jest czy powinnam pójść z nim do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Dla pewności proponuje udac się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.