Szczepienie na rotawirusa u 4-miesięcznego dziecka

Witam mam pytanie dziecko ma 4 mc i 12 dni i mam pytanie czy zaszczepić na szczepionkę rotawirus mam wizytę u lekarza 21.04 ...czy jest wogole możliwość jeszcze by zaszczepić i czy jest dobrze szczepić ?prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Szczepienie należy rozpocząć między 6 a 12 tygodniem życia dziecka. Proszę udać się na wizytę. Niestety w tym momencie jest już za późno.