Szczepienie przeciwko WZW B

Dzień Dobry Wybieram na tydzień do krajów tropikalnych, chciałam się zaczepić przeciwko WZW B. Badania krwi wykazały HBs Atygen - Niereaktywny, anty-HBs pomiędzy 8 -12 mlU/ml - niejednoznaczny, mlU/ml12 - pozytywny. Czy to oznacza że nie muszę się szczepić? Jeżeli nigdy nie byłam szczepiona i nie byłam leczona na żółtaczkę - skąd mam odporność?

Przeciwciał jest bardzo mało i są niejednoznaczne. Być może to tylko jakiś błąd laboratoryjny. Radziłbym zaszczepić się w pełnym programie.