Szczepienie przeciwko żółtaczce przed zabiegiem ablacji

Witam. na 23 stycznia mam wyznaczony termin przeprowadzenia ablacji. Ani lekarz rodzinny, ani kardiolog nie wspomnieli o szczepieniu przeciw żółtaczce. co mam teraz zrobić, czy mogę się zaszczepić w jakimś przyspieszonym trybie?

Witam,
to szczepienie nie jest wymagane przed zabiegami, jest zalecane, więc dlatego może nikt o nim nie wspominał.
Może Pani dla własnego bezpieczeństwa przyjąć pierwszą dawkę szczepienia przed zabiegiem.