Szczepienie przeciwko żółtaczce przed zabiegiem chirurgicznym

Dzień dobry. Mam mieć operację chirurgiczną pod narkozą za 6 miesięcy. Nie byłam szczepiona od żółtaczki więc czy lepiej zaszczepić się w tych trzech dawkach, czy zrobić badanie na ilość przeciwciał? I jeżeli na to drugie, to jak prawidłowo nazywa się to badanie czy muszę mieć skierowanie od rodzinnego na te przeciwciała? Rok temu miałam robione 1. HBs antygen (WZW typu B); 2. przeciwciała anty HCV; 3. HIV (IV generacja). Wszystko wyszło ok. Myślę, że nie jestem odporna bo często łapie infekcje

Proszę się zaszczepić. Badanie ubiegłoroczne było wykonane w celu stwierdzenia obecności wirusa w Pani organizmie i nie określało miana przeciwciał