Szczepionka na bakterię Helicobacter Pylori

Witam Znalazłam w ineternecie wiele publikacji na temat opracowania nowej szczepionki na bakterie Helicobacter pylori. Proszę o informację czy i gdzie można kupić taki lek?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Szczepionka znajduje się jeszcze w fazie eksperymentalnej i nie jest dostępna w sprzedaży. Dodam tylko że bakterią H.pylori zakażonych jest około 90% populacji. W większości przypadków nie dochodzi jednak do rozwoju żadnych objawów związanych z zakażeniem.