Szczepionki tradycyjne dla dziecka w 5 miesiącu życia

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy nie ma żadnych przeciwskazań do szczepienia dziecka w 5 miesiącu życia szczepionkami tradycyjnymi jesli wcześniejsze dwie w 2 i 3 miesiącu były skojarzone (pentaxim) bowiem po szczepieniu wystąpiły u dziecka objawy poszczepienne w postaci silnej apatii i zaniku gluzenia

Aleksander Ropielewski

Nie ma przeciwwskazań jednak możliwe, że konieczne będzie powtórzenie cyklu szczepień pojedynczymi szczepionkami.