Szczerość i zaufanie w związku

jak przekonac Swojego partnera ze sie jest szczerym wobec niego i nie oklamuje ale jak dla swietego spokoju go oklamuje to on mi wierzy prosze o pomoc bo zalezy mi na nim a przez to ciagle tumaczenie wszystko sie sypie

Przede wszystkim nie okłamywać dla świętego spokoju......Prawdziwe zaufanie buduje się również na trudnej prawdziwe.

W takiej sytuacji najczęściej pomaga szczera rozmowa. Opowiedzenie o emocjach, potrzebach, które Panią kierują, pytanie o to samo partnera.
Warto także przyjrzeć się skąd bierze się nieufność i brak poczucia bezpieczeństwa? Czy z przeszłych doświadczeń, zranień które rzutują na obecne relacje? Może z braku pewności siebie, poczucia własnej wartości?Byłyby to ważne tematy do przepracowania, po to, by lepiej odnajdować się w relacji z drugim człowiekiem, szczególnie w relacji partnerskiej.