Szczoteczka do zębów OObrush

Witamy słyszeliście państwo może o szczoteczce do zębów OOBRUSH wiem,że są targi dentystyczne Krakdent i też tam są wystawcy z tej firmy nie wiem może ktoś z państwa był i nie wiem czy rzeczywiście jest dobra tak jak ją producent zachwala bo cena nie jest taka wysoka mam zamiar ją kupić.Jestem ciekaw co państwo myślicie.Może ktoś ją z was używał. Pozdrawiam :)

- równocześnie czyści powierzchnię zewnętrzną i wewnętrzną(często pomijaną podczas mycia zębów) automatycznie adaptując się do wielkości i kształtu zębów, w tym samym czasie skutecznie czyści dostępne powierzchnie styczne,
- zapewnia zawsze prawidłowy kierunek szczotkowania(od linii dziąseł do powierzchni żującej lub brzegu siecznego),zapobiega gromadzeniu się nieczystości w kieszonkach
zębowych oraz wzmacnia dziąsła przez ich łagodne masowanie,
- umożliwia wyczyszczenie zębów w dwukrotnie krótszym czasie,
- jest idealna również dla osób z aparatami ortodontycznymi,
- znacznie ułatwia mycie zębów osobom niepełnosprawnym.
Szczoteczka OOBRUSH jest dostępna w dwóch wersjach : na baterie i z akumulatorem.