Szczypanie oczu i trudności w przełykaniu przy chorej tarczycy

szukam pomocy, ogólnie jestem młodą osobą ale bardzo źle się czuje chodze od lekarza do lekarza ale nie mogę znaleźć przyczyny tego co tak naprawdę mi dolega. Bolą mnie oczy szczypią sa czerwone załzawione nie pomaga żadne krople mam problem z przełykaniem brałam antybiotyki przechodzi na chwile wyglądam na zmeczona robia mi się przebarwienia z usg wyszlo ze mam chora tarczyce, ale najbardziej cierpie na oczy czym może być to spowodowane? szukam pomocy wszędzie niestety daremnie

A czy Pani w tej sprawie konsultowała się z okulistą, endokrynologiem? Najpierw trzeba udać się do tych specjalistów, aby zostać zbadanym bezpośrednio. Przyczyn dolegliwości jakie Pani podaje może być bardzo dużo.