Szczypanie sutka po miesiączce

Mam 33 lata, nie jestem w ciąży. Od wczoraj szczypie mnie sutek, głównie przy poruszaniu ręką. Nie mam wyczuwalnych żadnych guzków a moje piersi są gruczołowe. Czy to normalny objaw? Dodam że jestem dzień po miesiączce Dziękuję pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe że go Pani otarła lub doszło do jakiegoś niewielkiego uszkodzenia naskórka. Je śli jednak objawy nie ustąpią proszę zgłosić się do lekarza celem badania.