Szczypanie złamanej kości śródręcza

Mam zlamana kosc srodrecza v. Obandazowana i nastawiona. Jednak mam lekki luz i czuje ze poruszam palcem malym. Mam ta reke zwinieta jakby w piesc tj dwa ostatnie palce zgiete. Czuje lekkie szczypanie. Zadnych zalecen nie dostalam. Czy msm sie czyms martwic. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest określić odpowiednie postępowanie. Konieczna jest wizyta u ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Witam. Nie ma powodów do niepokoju. Proszę zgłosić się na wizytę kontrolną zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.