Szczypiące gardło i język oraz flegma

Witam Od prawie dwóch lat męczy mnie szczypiące gardło i język..na języczku gardłowym mam taką kulkę, a śluzówka gardła jest przekrwiona..brałam różne tabletki do ssania, teraz dostałam od lekarza Amertil, sebidin i flavamet tabletki musujące, biorę wszystko od 3dni ale narazie nieczuję różnicy,,co to może być i jak siętego pozbyć? czy to może być jakaś alergia? Pozdrawiam, Magda, 26 lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować zlecona terapię. W przypadku braku poprawy konieczna będzie wizyta u lekarza prowadzącego.