Szerokość pochwy a doznania ze stosunków

Czy jesli dziewczyna nie miała stosunku z mężczyzna ale używała ze cztery razy wiertarka o większych rozmiarach to mogła zabardzo rozciągnąć sobie niepotrzebnie za duzo pochwę jak można zmierzyć szerokość pchwy, czy zbyt szerokie wejście do samej pochwy wpływa na jakość stosunku jak ewentualnie można zmniejszyć szerokość pochwy

Dzień dobry!

Pochwa jest elastyczna i po używaniu dużych rozmiarów wibratora czy stosunku z mężczyzną o bardzo dużym członku (a także po porodzie!) wraca do swoich pierwotnych rozmiarów. Nie istnieją sposoby "zwężania" pochwy, poza metodami operacyjnymi. Możliwe jest za to np. trening mięśni Kegla.

Pozdrawiam!

Trwałe rozciągnięcie pochwy dużymi wibratorami jest możliwe (prędzej możliwy uraz mechaniczny), ale rzadkie. Pochwa ma ogromne zdolności adaptacyjne (poród).
Warto wspomnieć, że dużo łatwiej można spowodować trwałe rozluźnienie zwieracza odbytu z przykrymi tego konsekwencjami (nietrzymanie wiatrów, a nawet stolca...).
Zwężanie pochwy jest możliwe operacynie.
Niektóre panie potrafią kurczyć mięśniówką pochwy, wzbogaca to ars amandi...
Pozdrawiam. JW