Sześciodniowy okres a dni owulacji

Witam chciakam.sie zapytac jesli okres dostalam 26stycznia skonczyl mi sie 2 lutego i teraz 26lutego dostalam okres w sumie mam 6dni okres to teraz kiedy bede.miec dni owulacji?

Jeżeli przyjąć że ma Pani cykle 26styczeń-26luty tj. 31dniowe, to dni płodne występują mniej więcej pomiędzy 13 a 17 dniem cyklu