Szew szyjkowy a szanse na utrzymanie ciąży

Byłam ostatnio u swojego lekarza w 19tc miałam zakładany szew szyjkowy teraz jest 20 tc moja pani doktor powiedziała ze szyjki poza szwem już niema bardzo się boje nie wiem co robić kolejnej straty chyba nie przeżyję jakie są szanse że uda mi się donosić do 36 tygodnia

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie mam mozliwosci zbadania Pani stanu zdrowia i przez to ocenienia szans donoszenia ciazy. Zalecam udac sie z każda wątpliwością do lekarza ginekologa celem wyjaśnienia sytuacji i szans w donoszeniu ciazy. Pozdrawiam