Szkodliwość kropli żołądkowych po przebytej chorobie trzustki

witam od 2 lipca choruje na trzustke,była leczona w szpitalu podawano mi antybiotyk,kroplówke i jakieś płyny jak również zaszcyki zakrzepowezuch.... Stosuje sie do diety ,tak jak lekarz mi zalecił mam 38lat na imie wioletta,od poczatku grudnia troche pobolewa mnie bruch,lecz po pobraniu kropli żołądkowych,brzuch staje sie mieki i bul po czasie mija...MAM PYTANIE ,CZY KROPLE NIE SĄSZKODLIWE ,I CZY ŻOŁADEK MOŻE MNIE POBOLEWAĆ.CZY RACZEJ JEST TO COŚ INNEGO...pozdrawiam wioletta n.

Dzień dobry!
Pani Wioletto krople żołądkowe uważa się za bezpieczną substancję. Maja swoje zastosowanie w zaburzeniach trawienia, wzdęciach, niestrawnościach, bólach żołądka czy kolce. Krople to leki sporządzone z ziół, które mają działanie głównie rozkurczowe, przeciwbólowe. Jeżeli nie jest Pani uczulona, na któryś ze składników to raczej nie ma przeciwwskazań. Jak to bywa nawet z najlepszymi produktami, nie mogą być stosowane każdego dnia przez długi czas. Proszę pamiętać też, że niektóre krople żołądkowe w skojarzeniu z innymi lekami, mogą negatywnie wpływać na organizm. Pani Wioletto proszę skonsultować się z lekarzem i ustalić czy ból brzucha spowodowany jest chorobą czy występuje na tle nerwowym. Pozdrawiam!