Szkodliwość tabletek na odchudzanie o nazwie CGA800

Witam, ostatnio zamówiłam tabletki przez internet na odchudzanie o nazwie cga800 i byłam z nich bardzo zadowolona (hamowały mój apetyt, i w ciągu miesiąca schudłam 3 kg) a później trafiłam na informację na Waszym portalu, że mogą być one niebezpieszne i się trochę zaniepokoiłam... dlaczego tak uważacie, bo chyba jeżeli coś się sprzedaje oficjalnie to chyba powinno mieć pozwolenie na sprzedaż i byc przebadane... (??) Wanda z Gdańska

Milena Lubowicz

Przebadane są leki dostępne do sprzedaży w aptece, nie w internecie.
Pozdrawiam