Szmer w płucach przy oddychaniu a klimatyzacja w pracy

Mam e pracy klimatyzację, najchętniej bym w ogole jej nie wlaczala,ale nie jestem sama w firmie. Od pewnego czasu czyje przy oddychaniu jakby szmer w płucach,czy moze to być wina klimatyzacji? Powinnam isc do lekarza?

Dariusz Osiak Internista, Warszawa

Trudności z oddychaniem mogą być związane z wadliwie działającą klimatyzacją, opisane tu objawy mogą być spowodowane również innymi czynnikami. Aby to rozstrzygnąć wskazana jest jednak wizyta u lekarza.