Szorstka i zaczerwieniona skóra na rękach

Witam od ponad pól roku leczę ręce mój dermatolog stwierdził u mnie L-24 wypisał mi do smarowania maści Hasceral 50g iBelosalic 40g mam smarowac dłonie co drugi dzień na przemian smaruje na wieczór i bandażuje już 2tyg i nie widzę żadnych rezultatów moje dłonie są czerwone schodzi z nich ciągle skóra jest bardzo szorstka skóra robi się już aż bordowa a wygląda jak by była wytarta pod skórą robią się małe czerwone lub brązowe krostki to pęka i schodzi znowu skóra Proszę mi Pomóc

Może warto byłoby pobrać wycinki w biopsji do badania z miejsc objętym chorobą, jeżeli dotychczasowe leczenie nie pomaga.
Aczkolwiek czas leczenia - 2 tygodnie - to krótki okres i należy leczenie stosować dłużej, aby obserwować efekty