Szorstka skóra na łokciu i kolanie

Mam problem taki ,że na jednym łokciu i na jednym kolanie mam szorską skóre takie zrogowacenie że prawie zaczyna pekać wyglada to nie ładnie --- bardzo prosze o pomoc i jaką porade czym można tą dolegliwośc pozbyć -- bardzo dziekuje za pomoc i odpowiedz

Witam serdecznie,
w przypadku miejscowych zrogowaceń i szorstkości skóry polecam produkty emoliencyjne, np. balsam Cerkoderm 15 (dermokosmetyk do nabycia w aptekach lub gabinetach kosmetologicznych), balsam Isana Med Urea+ (kosmetyk drogeryjny).

Pozdrawiam,
ES

Proszę skonsultować się z dermatologiem. Można spróbować do tego czasu maści z mocznikiem w celu zmiękczenia i nawilżenia skóry w tych okolicach.