Szorstka skóra na łydkach a depilacja

Mam szorstką skórę na łydkach, do tego w dziwnych krostkach. Zawsze przed depilacją staram się zmiękczyć skórę, a po- nakładam balsam nawilżający. Robię od czasu do czasu lekki peeling. Ale to nie pomaga! Nie mam już pomysłów, jak uratować moją skórę. Nie miałam takich problemów, NIGDY, a moje nawyki są niezmienne! Nie wiem więc w czym problem... Co robić??
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
może być to skłonność skóry do rogowacenia przymieszkowego:
Proszę dbać o skórę jak dotychczas a dodatkowo:
1. stosować emolienty do kąpieli
2. rombalsam urea 30% na noc
3. 3 łyżki oleju lnianego dziennie do posiłków
4. można też spróbować maści konopnej ze sklepu zielarskiego
Pozdrawiam