Szorstkie i czerwone plamy na skórze szyi i za uszami

Witam. Od kilku dni mam dziwne szorstkie i czerwone Plamy na szyi i za uszami. Nawet dziś zauważyłam że na uchu również się pojawiają. Co to jest? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.