Szpiczaste uszy po korekcji

Witam. Mam pytanie. Jestem 7 dzien po korekcji uszu. wczoraj miałam zdjęty opatrunek . Cały czas noszę opaskę, uszy są przyległe do głowy ale sa jakies dziwne tak jakby u góry takie szpiczaste. Boję się że tak już zostanie na zawsze:( czy te uszy się zmienią? czy już tak bedzie? Bardzo proszę o pomoc i odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza prowadzącego leczenie.

Aleksander Ropielewski

Ciężko mi to ocenić bez możliwości oceny stanu miejscowego. W opisanej sytuacji sugeruję kontakt z lekarzem wykonującym zabieg.