Szpotawość kolan u dwulatka

synek ma 23 miesiace i stwierdzona szpotawosc kolan niewiem kogo słuchac lekarz rodzinny mowi ze dac wiecej d3 i z czasem bedzie dobrze a ortopeda 1 ze czekac do 3 lat i nic nierobic 2 ortpeda mowi tak samo a dzis 3 nowy ortpeda mowi operacja i niewiem kogo słuchac

Witam,
dziecko się jeszcze rozwija - proponuję oznaczyć poziom wit.D3, jeżeli jest na dolnej granicy normy lub poniżej - włączyć suplementację witaminy i poczekać do 3 rż.

pozdrawiam