Sztywnienie i uczucie zimna w kościach

Witam mam powazny problem poniewaz bolanie kosci szczegolnie kolana ktore sa zimne a takze bola mnie lokcie bardzo cierpna mi dlonie szczegolnie w nocy nawet nie moge nimi ruszac tak jakby byly sparalizowane badanie krwi ok tylko brak zelazo? Dlaczego tez nie wiem lekarze nic nie stwierdzili oprocz ,ze cierpie na baziliar migrene na ten moment nie biore meducyn bralam pd neurolog topiramate ale zle sie czulam i propranolol co robic prosze o odp. Co te bole i slanosci oznaczaja

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże reumatologiczne. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki w tym kierunku.