Sztywnienie karku i stan po skręcenie kręgów szyjnych

3 lata temu doszło do wypadku w pracy-skręcenie kręgów szyjnych.Mam niewielką wypuklinę krążka międzykręgowego na wysokości C4/C5 od jakiegoś czasu sztywnieje mi kark i mam odczucie mocnego pieczenia czy oblewanie wrzątkiem po karku.Czy coś się może złego dziać?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może występuję ucisk na nerwy. Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.