Sztywnienie stawów i zapalenie kości w młodości

Witam serdecznie, Mam 22 lata, w wieku gimnazjalnym przeszłam zapalenie kości, wszystko wyleczylam, zostało mi po tym strzelanie we wszystkich stawach, czasami nie mogę wyprostować ręki bądź nogi do samego końca muszę wcześniej kilka razy je pozginac zanim je wyprostuje, podczas obierania,krojenia różnych rzeczy strasznie sztywnieja mi kości w dłoniach, czy to może być coś poważnego czy taka moja "uroda"? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być powikłanie po zapaleniu kości, może też Pani spróbować przez jakiś czas przyjmować glukozamine która buduje chrząstki stawowej.
Pozdrawiam