Sztywność i bóle palców po złamaniu nadgarstka

19.11.2013 doznałam złamania nadgarstka (główka kości promieniowej, kość łódeczkowata, wypustek rylcowy kości łokciowej). Przez 6 tyg. nosiłam opatrunek gipsowy, a później jeszcze 6 tyg. ortezę. Przeszłam rehabilitację. Ostatnie zdjęcia wskazuję również na ogniska zaniku plamistości. Mimo ćwiczeń cały czas czuję sztywność i ból palców, szczególnie 4 i 5. Każdego rana, mimo dobrych rezultatów z poprzedniego wieczora palce pozostają usztywnione. Mój lekarz w dniu 5.05.2014 zakończył leczenie. Anna

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zmianami w obrębie nerwu łokciowego. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.