Szukanie kontaktu z byłym chłopakiem

Witam mam taki problem mianowicie rok temu rozstałam się z chłopakiem z którym byłam bardzo szczęśliwa i rozstanie wiele mnie kosztowało i nie utrzymywaliśmy jakoś kontaktu , dopiero gdy poznałam mojego obecnego chłopaka to były zaczął szukać ze mną kontaktu pisze dzwoni proponuje spotkania , a najgorsze jest to że ja chyba też zaczęłam za nim tęsknić mimo tego że mam chłopaka którego kocham , to jednak coś mnie ciągnie do byłego , czym to może być spowodowane że i ja i on szukamy kontaktu ?

Z pewnością emocje wobec byłego partnera nie wpływają korzystnie na budowanie obecnego związku. Jeśli Pani zależy na tym, aby się on pomyślnie rozwijał, najlepiej byłoby definitywnie zamknąć dawne sprawy.
Pozdrawiam,
Kamila Zaleńska- Hajduk

Nie zamknęliście swojego związku, przez co wspomnienia o tym co było, prowadzą Was do poszukiwania na nowo kontaktu. Być moze również (podświadomie) w jakiś sposób porównujesz obecnego partnera do byłego, co prowokuje pozytywne myślenie o swoim ex i poczucie tęsknoty. Ważne jest, abyś teraz podjęła decyzję czego tak naprawdę chcesz i pragniesz - na nowo być ze swoim byłym, czy z obecnym partnerem? Ponieważ będąc uwikłaną w dwie relacje (czyli tak, jak dzieje się teraz) ani z jednej, ani z drugiej relacji nic nie wyniknie. Pozdrawiam.