Szukanie przyczyny wypadania włosów

Witam, Od jakiegoś czasu strasznie wypadają mi włosy, dosłownie wychodzą garściami. Strasznie się martwię, bo nigdy tak jeszcze nie wypadały. Co może być przyczyną wypadania włosów? Jakie badania wykonać? I do jakiego lekarza udać się z wynikami? Proszę o pomoc.

Najlepiej wykonać podstawową morfologię, poziom żelaza oraz tsh, ale szczegółowe badania zleci lekarz po wcześniejszej konsultacji. W celu ustalenia odpowiedniego postępowania i leczenia proszę udać się do dermatologa.