Szum i zatkane uszy a uzależnienie od Otrivin

Witam:)Jestem uzalezniona od otrivinu bylam niedawno u laryngolog i musze psikac sobie sterydem i roznymi innymi aspirantami... chodzi o to ze od tygodnia mam szum w uszach i rozpiecie takie jakby nalalo mi sie wody denerwuje mnie to mysle ze to jest skutek kropli czy mam powody do zmartwien dodoam ze pani doktular sprawdzala mi uszy i nic nie mowila czyli nic chyba nie mam z nimi ale jestem na pol glucha (stwierzdila tylko polekowy katar)co mam zrobic z uszami zatkanymi dodam ze slysze ...

Doktor musi coś mówić! Doktor musi dużo mówić. Doktor powinien wyjaśnić choremu problem jego choroby,wytyczyć mu proces leczenia i ustalić termin badań kontrolnych. Ten "doktor " jest niemową, zmień go szybko.