Szum w okolicy ciemiączka u 52-latki

Witam, mam 52 lata od 3 miesięcy szumi mi w okolicy ciemiączka jest to nie do zniesienia ,pani neurolog przepisała tabletki na uspokojenie nie pomogło, pani ginekolog na menopauza nic proszę pomocy ,jest mi słabo,jak położę rękę na ciemiączku przycisnę to nie dzwoni ratunku

Szanowna Pani, ciemiączko występuje u dzieci do 18 miesiąca życia, może warto zasięgnąć opinii psychiatry