Szum w uchu i ból głowy

witam strasznie szumi mi w lewym uchu dodatkowo mam co jakis czas ból głowy na samej górze na czabku nie wiem co robic jakiies dwa tygodnie temu lekarz przypisał mi promalan poniewarz miałem stany lekowe proszę pomozcie mi bo jest to strasznie meczace dodam ze promalan działa ok poniewaz leki sie skonczyły mam takie uczucie jak by miało mi cos peknac w glowie przy wysiłku pozdrawiam dodam ze cisnieniee mam 140/80 puls89

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólnym podjęciem decyzji o leczeniu bądź skierowaniu Pana do odpowiedniego specjalisty.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza