Szum w uchu i utrata słuchu

Witam od pewnego czasu szumiało mi w prawym uchu i ogłuchłem. W dniu dzisiejszym tj.3 stycznia 2017 roku byłem u lekarza rodzinnego, który przepłukał oba ucha, ale bezskutecznie. Po wykonanym płukaniu nie przepisał mi niczego a nawet nie dał skierowania. Jednakże do tej pory odczuwam szum i głuchotę, gdzie się udać mam jeśli nie mam skierowania!?

Lekarz rodzinny nie ma prawa płukać uszu. Często dochodzi po takich nieprofesjonalnych płukaniach do przebicia błon bębenkowych. Wróć do niego i zapytaj co dalej panie doktorze?. On ma pensję z Twoich składek zdrowotnych. To Ty dajesz mu chleb i pracę.