Szum w uchu i wystąpienie nagłej głuchoty

Dobry Wieczór! Mam pytanie: Mąż w czwartek poczuł w prawym uchu szum,a w piątek rano już nic nie słyszał.Poszedł do lekarza rodzinnego,dostał pilne skierowanie do laryngologa i doktor skierował go tak samo pilnie do szpitala. Szpital kazał przyjechać w poniedziałek nad czczo,a w niedziele mąż czuł się gorzej nie umiał momentami utrzymać równowagi ciała. Lek.w szpit.powiedział że jeszcze nie wie czym jest spowodowana nagła głuchota prawego ucha w tak krótkim czasie? proszę o szybką odpowiedź Ania

To prawdopodobnie ostre zapalenie ucha wewnętrznego! jeżeli szybko tym nie zajmą się dobrzy laryngolodzy i nie podejmą szybkiego leczenia szpitalnego to mąż straci słuch i równowagę na zawsze..Zagroź powiadomieniem prokuratora o zaniedbaniu ze strony lekarzy!