Szum w uchu po zatkaniu woskowiną

Od kilku miesięcy szumi mi w uchu. Wszystko zaczęło sie po zatkaniu woskowina. Teraz już słyszę normalnie, ale szum pozostał. Dodatkowo, kiedy poruszam ręka ucho, czuje wewnętrzatrz ucha, takie "trzaski", jakby coś sie ruszało w środku. Ciężki do opisania rodzaj odgłosu. Nie boli nic w ogóle, tylko ten stały szum nie zależny od niczego. Ciągły przez 24h. Cichy "pisk". ucho jest czyste bo laryngolog sprawdził, ale jakiś niedouczony, bo nic nie stwierdził, dał tabletki na mózg ...Proszę o pomoc:(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do laryngologa. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.