Szum w uszach i drżenie nóg

Witam. Od kilku tygodni dokucza mi "warkot" w uszach (prawdopodobnie głównie w lewym uchu). Po raz pierwszy pojawiło się to na początku października, (w czasie zapalenia zatok). Od dwóch tygodni warkot właściwie nie mija (zmienia tylko nasilenie). Często mam wrażenie też wrażenie, że wibrują mi nogi (czasem stopy, czasem uda). Czym może to być spowodowane i co powinnam zrobić, by te dolegliwości minęły?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pana dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.