Szumy i piski w uszach po dwóch godzinach pracy z wiertarką udarową

Witam, Proszę o poradę - pracowałem niecałe (z przerwami) 2 godziny wiertarką udarową, niestety bez stoperów w uszach (głupota nie boli). Minęło kilka godzin, odczuwam szumy i piski w uszach, lecz nie zauważyłem istotnego pogorszenia słuchu, jedynie przeszkadzające wrażenia dzwiękowe w postaci wspomnianych szumów. Czy konieczna jest konsultacja laryngologiczna na ostrym dyżurze czy też mam po prostu przeczekać choć 1-2 dni? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nie minęły proszę udać się do lekarza otolaryngologa.