Szumy uszne a otępienie i osłabienie

Od kilkunastu miesięcy miewam przewlekłe szumy uszne, które nasilają się w ciągu dnia i przed zaśnięciem. W ciągu dnia nie pozwalają się skupić na pracy lub wykonywanej czynności, zanikają na chwile jeżeli energicznie poruszam głowa w obie strony, ale przerwa jest kilkusekundowa... brałem leki Vertix 24 mg, memotropil 1200 mg, nilogrin 10 mg, flunarizinum. Obecnie przyjmuje vicebrol 5 mg. W ciągu leczenia najbardziej pomagała flunarizinum, ale powodowało otępienie i osłabienie.

Należy przebadać się u laryngologa i neurologa ale niekiedy szumy są bez przyczyny i nasilają się na tle lękowym, pozdrawiam