Szumy uszne, ból u nasady nosa i trudności w poruszaniu gałką oczną a wynik badania angio-TK

Ostatnio pisałem o bólach głowy od 1,5 roku i wynikach angioTK: "Lejek Saltzmanna w odejściu l. tętnicy ocznej. Przedłużona p. ICA w odcinku zew.czaszkowym tworzy pętlę." Na dzisiaj moje dolegliwości to jakby zatkanie głowy jak się z rana rozruszam, bóle u nasady nosa, czoła, z tyłu oczu, szumy uszne (a wręcz wibracje jakby w rytm tętna). Oczami nie mogłem prawie ruszać jakiś tydzień. Co mi może być? Gdzie mam się udać? Proszę o pilną pomoc, szukam też lekarza w W-wie, który się z tym upora...

Czyli należy rozumieć ,że miał Pan porażenie nn.gałkoruchowych ( obu?)

Pisze Pan ,że nie mógł ruszać oczami.I nie udał się pan z takimi objawami na ostry dyżur.?

Obecność pozostałych objawów nie jest charakterystyczna ,a już na pewno nie ma żadnego związku z badaniem angio TK.( pętle mogą nie dawać żadnych objawów klinicznych jedynie predysponować do wystąpienia np.objawów niedokrwienia niezmiernie rzadko.Ewentualna symptomatologia nie odpowiada jednak temu rejonowi.
A specjalista neurolog z pewnością stwierdził by jego obecność.
Myślę .że bez wizyty u neurologa -ponownej- nie można nic doradzić.
Czy nie ma podejrzeń poza bólami głowy w kierunku zespołu nerwicowego o tym też trzeba pamiętać.
Pozdrawiam