Szumy uszne i drżenie mięśni a niedoczynność tarczycy

Dzień dobry. Mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy, przy czym nie biorę leków, ponieważ TSH nie jest znacznie podwyższone (6,500/4,200). Od dłuższego czasu słyszę szumy w uszach, często drżą mi mięśnie we wszystkich częściach ciała, czuję ich ogólne osłabienie, często jestem bardzo senna. Mocz zmienił swój zapach na jakby kwaskowaty. Znacznie zmniejszył się mój apetyt. W związku z tym chciałabym zapytać czy mam powody do obaw, i czy wymaga to konsultacji z lekarzem rodzinnym /endokrynologiem. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować swoje problemy zdrowotne z endokrynologiem. Pozdrawiam.