Szumy uszne i ucisk w głowie a długotrwałe stosowanie środków psychoaktywnych

Zaczęło się od zażycia benzydaminy. Pod koniec listopada 2013 zażyłem 2 saszetki bez ekstrakcji od soli. Mimo utrzymujących powidoków ćpałem dalej; paliłem dużo marihuany, zrobioną samodzielnie maczankę dopalaczy paliłem całymi dniami. Brałem często DXM (lek na kaszel). W miarę upływu czasu wszystkie objawy się nasilały, pojawiły się szumy uszne. Jestem od 3 miesięcy czysty ale objawy nie ustępują, czuję dziwny ucisk w okolicy płata czołowego. Czy są jeszcze szanse na odzyskanie zdrowia ?

Psychologia

Nie dowie się Pan tego bez wykonania badań i konsultacji z lekarzem.