Szumy uszne po infekcji górnych dróg oddechowych

mam szumyw uszach,ktore pozostaly po dlugiej infekcji gornych drog oddechowych,laryngolog nie widzi zmian,dno oka tez nic nie wykazalo,czekam na wizyte do neurologa.Szum mam pw lewym uchu,czuje tez bol glowy po tej stronie czasami jest to bol sciskajacy jak obrecz .Prosze o porade i dziekuje
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szum może być rzeczywiście neurologicznym powikłaniem stany zapalnego. Proszę zgodnie z tym co Pani mówi udać się do neurologa.