Szumy uszne po zabiegu na uszach

Witam miałem robiona myrinoplastyka, ponieważ pękł mi ebenek jestem po 7 dni po zabiegu mam szumy uszne i pszeczy mi czy i to zginie, ponieważ nic nie słyszena te ucho, dodam że mam jeszcze opratunekw tym uchu

Nie znam zakresu , przebiegu ani efektu końcowego operacji - nie potrafię wiec odpowiedzieć! Prosze koniecznie skonsultować się z operatorem!!! zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie - po takim zabiegu należy zachować cierpliwość. Proszę porozmawiać z lekarzem operującym.
Dr n. medycznych Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg,gastrolog, Kraków