Szumy uszne przy lekkim niedosłuchu

Od kilku lat cierpię na szumy uszne. Byłam już w centrum szumów usznych w Kajetanach ale tam nic nie stwierdzono. Tylko to ze należy się do tego przyzwyczaić. I ze mam lekki niedosłuch. Moje uszy często się przytykają i pisk u uchu słyszę wtedy głośniej. Ucho tez zatyka mi się kiedy doznaje stresów. Czy terapia w komorze hiberbarycznej mogłaby coś pomóc?

Kabina hiperbaryczna ma sens przy nagłych niedosłuchach. potem to już pozamiatane. nie rób tego. na co chorujesz? jakie bierzesz leki TERAZ, jak rodziłaś, ile lat pracowałaś W HAŁASIE ITD,ITP....... nie wiem zadzwoń.